تبلیغات
جزوه درسی دانلود جزوه درسی سوالات کاردانی کارشناسی دانلود جزوه نمونه سوال - کارت ورود به جلسه و چند توصیه برای کنکوری های امسال

پکیج جزوات رشته کامپیوتر (ویژه کنکور کاردانی به کارشناسی)

مژده به دانشجویان رشته کامپیوتر ( کاردانی و کارشناسی )
» منبعی مناسب برای کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری، آزاد و علمی کاربردی «  

پکیج استثنایی ویژه دانشجویان رشته کامپیوتر

 تا حالا چقدر برای کتابهای گرون قیمت کنکوری و کمک آموزشی هزینه صرف کردید ؟ تا حالا چقدر برای پیدا کردن پروژه و تحقیق و جزوه در اینترنت جستجو کردید ؟  آیا از دست دادن اینهمه وقت و هزینه زیاد، ارزش داشته ؟ 


این پکیج بی نظیر در قالب دی وی دی ارایه می شود. جهت آشنا شدن شما با این پکیج، بخشی از محتویات آن را برای شما تشریح میکنم :
پکیج دانشجویان رشته کامپیوتر شامل بیش از 3 گیگابایت اطلاعات ارزشمند و حیاتی از جمله صدها جزوه با کیفیت از برترین اساتید دانشگاههای بزرگ ایران برای کلیه دروس رشته کامپیوتر کاردانی و کارشناسی، صدها پروژه آماده برای اکثر دروس رشته کامپیوتر با انواع زبانهای برنامه نویسی، صدها نمونه سوال امتحانات پایان ترم از دانشگاههای معتبر کشور، انواع تحقیق آماده برای دروس مختلف رشته کامپیوتر، صدها فایل و کتاب کمک آموزشی، جهت ارتقای سطح سواد دانشجویان کامپیوتر شامل انواع کتابهای مرجع برنامه نویسی با زبانهای مختلف، کتابهای مرجع و آموزشی شبکه، کتابهای مرجع و آموزشی لینوکس، کتابهای مختلف و متنوع  روانشناسی مطالعه ، بیش از 50 شماره از ضمیمه کلیک روزنامه جام جم با کیفیت عالی و همچنین چندین کتاب مرجع و ارزشمند از جمله کتابهای C و C++ آقای جعفرنژاد قمی ، کتاب طراحی دیجیتال ( مدار منطقی ) آقای موریس مانو، کتاب جامع هوش مصنوعی آقای جلوه گر  ... و صدها کتاب ارزشمند دیگر که در این بخش مجال معرفی آنها نمیباشد. 


برای کسانی که جهت دریافت این پکیج ثبت نام نمایند، کلیه جزوات پارسه شامل دروس : زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان عمومی، ریاضی عمومی، آمار و احتمالات، زبان تخصصی، مدار منطقی، سیستم عامل، ذخیره و بازیابی اطلاعات، ساختمان داده ( اسکن شده با کیفیت بالا ) + کلیه آزمونهای سالهای گذشته کنکورهای سراسری – آزاد – علمی کاربردی به صورت رایگان ارسال خواهد شد. 

تحویل درب منزل پکیج ویژه دانشجویان رشته کامپیوتر  پکیج ویژه جزوات کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر - فناوری اطلاعات

از جزوات این بسته میتوان به عنوان منبع دروس کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر در گرایشهای نرم افزار ، معماری کامپیوتر ، هوش مصنوعی و الگوریتم و محاسبات استفاده شود. محتویات این بسته شامل جزوات پارسه، جزوات مکمل و مفید از اساتید برتر دانشگاههای بزرگ کشور، نمونه سوالات و تست های تالیفی ، آزمون های آزمایشی موسسه پارسه و نصیر در سالهای قبل، سوالات کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر در سال های 85 ، 86 ، 87 ، 88 به همراه کلید ،سوالات کنکور کارشناسی ارشد IT در سالهای 86 ، 87 ، 88 به همراه کلید ، نمونه سوالات پایانی دانشگاه پیام نور، دفترچه های ثبت نام و اطلاعات و جامع پیرامون کنکور کارشناسی ارشد، کارنامه  رتبه های مختلف مهندسی کامپیوتر و IT  و ... اطلاعات مفید دیگر که به برای داوطلبان این کنکور بسیار با ارزش است. 

 

 پکیج کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر


جزوات موجودر در این بسته :
مدارهای الکتریکی  ( پارسه )
مدارهای منطقی ( پارسه )
 معدلات دیفرانسیل ( پارسه )
نظریه زبانها و ماشین ها ( پارسه )
ریاضیات مهندسی ( پارسه )
ساختمان داده ها ( پارسه )
ساختمان گسسته ( پارسه )
سیستم عامل ( پارسه )
زبان عمومی ( پارسه )
زبان تخصصی ( پارسه )
هوش مصنوعی ( پارسه )
طراحی الگوریتم ( پارسه )
محاسبات عددی ( پارسه )
معماری کامپیوتر ( پارسه )
جزوه آمار و احتمالات  :   دکتر پرویز نصیری
 جزوه اصول طراحی کامپایلر   :  مهندس فاطمه نورانی
جزوه کامپایلر ها  :   مهندس باقری نیا
جزوه طراحی و ساخت کامپایلر ها  :  دکتر قاسم جابری پور
جزوه هوش مصنوعی  :   سهراب جلوه گر
جزوه هوش مصنوعی  :  حسن عسکر زاده
جزوه هوش مصنوعی  :  مجتبی پور محقق
جزوه هوش مصنوعی  :  سید ناصر رضوی
جزوه مدارهای منطقی :  پروفسور موریس مانو
جزوه مدارهای منطقی  :  مجتبی پور محقق
جزوه مدارهای منطقی  :  داوود کریم زادگان
جزوه مدارهای منطقی  :  رحیم اف
جزوه معماری کامپیوتر  :  مجتبی پور محقق
جزوه نظریه زبانها و ماشینها  :  سیده فاطمه نورانی
جزوه نظریه زبانها و ماشینها  :  علی اصغر پور حاجی کاظم
جزوه نظریه زبانها و ماشینها  :  مرتضی سر گلزائی
جزوه نظریه زبانها و ماشینها  :  دکتر همتی
جزوه نظریه زبانها و ماشینها  : استاد صفایی
جزوه ساختمان داده ها  :  سیده فاطمه نورانی
جزوه ساختمان داده ها  :  ناصر آیت
جزوه ساختمان داده ها  :  نیک محمد بلوچ زهی
جزوه ساختمان گسسته  :  دکتر بهروز قلی زاده
جزوه سیستم عامل  :  استاد زیاری
جزوه سیستم عامل   :  ناصر آیت
جزوه سیستم عامل  :  استاد محمد جواد قاسمی
جزوه سیستم عامل  :  استاد همتی
جزوه طراحی الگوریتم  :  مهندس مهدی دادبخش
جزوه طراحی الگوریتم  :  دکتر سید حمید حاج سید جوادی
جزوه طراحی الگوریتم  :  استاد جعفرنژاد قمی
جزوه طراحی الگوریتم  :  علی نورالله
جزوه ریاضیات مهندسی  :  دکتر تقی پور
جزوه معادلات دیفرانسیل  :  جمال صفار اردبیلی
جزوه معادلات دیفرانسیل  :  دستنویس + فرمولها
جزوه پایگاه داده ها  :  سید ناصر آیت و دکتر احمد فراهانی
جزوه پایگاه داده ها  :  شهریار پیر نیا
جزوه مدارهای الکتریکی  :  امین شیخ نجدی
جزوه مدارهای الکتریکی  :  استاد علیپور
 
جزواتی که به صورت اسکن شده هستند با بهترین کیفیت ممکن اسکن شده اند و به راحتی قابل پرینت میباشند
علاوه بر لیست فوق جزوات دیگری نیز وجود دارد که از نام بردن آن خودداری شده است.  جهت ثبت نام و دریافت این بسته که در قالب DVD  ارائه شده است میتوانید بر روی این قسمت کلیک کنید و فرم ثبت نام را پر کنید. پس از تکمیل فرم ثبت نام در صورتی که مشخصات شما کامل باشد بسته به آدرس پستی شما ارسال میگردد.
 
 
ثبت نام جهت دریافت پکیج کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی کارت ورود به جلسه و چند توصیه برای کنکوری های امسال

 

نوع مطلب :اطلاعات مهم و ضروری ،

نوشته شده توسط:هومن

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی سال 89 هم اکنون در سایت سنجش آموزش کشور قابل دسترسی است. جهت پرینت کارت به شماره پرونده و کد رهگیری نیاز دارید و در صورت گم کردن با سازمان سنجش تماس بگیرید تا به شما اعلام کنند. حوزه امتحانی که باید به آن مراجعه کنید نیز بر روی کارت ورود به جلسه درج شده است.

 

چند توصیه دوستانه

چند روز بیشتر به كنكور باقی نمانده است. همانطور كه هفته ها و ماه ها گذشتند این یك هفته هم تمام میشود. شما چه اضطراب داشته باشید و چه نداشته باشید، در همین روز، همه چیز تمام شده است، مگر این كه بخواهید خود را برای كنكور دانشگاه آزاد و علمی کاربردی هم آماده كنید. بر این كه روزهای پایانی هم با راحتی و آرامش طی شود به توصیه های زیر توجه نمایید.

دام اضطراب

انجام هر كار مهم و حساسی خود به خود اضطراب آفرین است به خصوص وقتی كه به مراحل نهایی آن نزدیك می شویم. این اضطراب تا حدی طبیعی است ولی هم چنان كه گفتیم می توان با به كارگیری فنونی و مهم تر از همه داشتن تفكرمنطقی، اضطراب را تعدیل وكنترل كرد. نكته بسیار مهم آن است كه علی رغم وجود این اضطراب طبیعی، بعضی ناشی گری ها هم به آن دامن می زند. یك نمونه از بدترین ناشی گری ها، مطالعه تا آخرین ساعات و لحظات است. عده ای حتی تا محل آزمون هم كتاب همراه خود می برند و تا لحظه ی ورود به جلسه دست بردار نیستند. فرض بگیریدحتی دو سؤال هم از این خوانده های دقیقه ٩٠ در آزمون بیاید ولی حتم داشته باشید این كار، یادگیری های قبلی شما را مختل خواهدكرد. یك ناشی گری دیگر هول شدن و عجله كردن است. این كه بخواهید با سرعت كمبودها را جبران كنید و تا میتوانید بیشتر تست بزنید هر نتیجه ای هم كه داشته باشد، بیشترین نتیجه اش افزایش اضطراب خواهدبود. اگر باحوصله و منطقی رفتار نمایید كمتر در دام اضطراب خود ساخته خواهید افتاد. درصورت لزوم به خودتان تذكر دهید.

آخرین تمهیدات

در چند روز پایانی، مراقب باشید در دام اضطراب خودساخته نیافتید. سعی كنید از روز ماقبل كنكور، تست زنی و تمرین را كنار بگذارید. اگرچنین كاری كردید توجه داشته باشید كه هم هی وقت را پای تلویزیون صرف نكنید، فقط به خواب و استراحت نپردازید و یا به دنبال سوژه های جدید فكری نروید. به جای آن، در فضای سبز قدم بزنید، موسیقی ملایم گوش كنید، ورزش كنید، به عبادت بپردازید و دقایقی هم به تصویرسازی ذهنی و یا تمرین. شب شام سبكی میل كنید.  10 شب بخوابید و صبح زود بیدار شوید. حتما صبحانه مقوی بخورید و بدون صبحانه از منزل خارج نشوید حتی اگر عادت به صبحانه ی اول صبح ندارید حداقل كره و عسل و تخم مرغ و چای هر چند اندك، میل كنید. بد نیست چند عدد شكلات همراه داشته باشید. همه ی وسایل مورد نیاز را آماده كرده و در جای مشخصی قرار دهید. این كار را حتما خودتان انجام دهید. دو عدد مداد، یك مداد تراش و یك مداد پاكن كافی است. برای اطمینان بیشتر، بهتراست یك جامدادی داشته باشید تا وسایل یك جا باشند. اگرعینكی هستید در صورتی كه سابقه ی شكستن و خراب كردن عینك دارید! عینك یدكی تهیه كنید تا به مشكلی برنخورید. به تمهیدات و مقدمات لازم قبل از كنكور توجه داشته باشید.

مكان آزمون

در مورد مكان آزمون، توجه به چند نكته مهم است. اول محل آزمون و مسیر آن را شناسایی كنید. لازم است به شماره ی داوطلبی خود كاملا توجه داشته باشید تا خدای نكرده در مورد محل آزمون دچار اشتباه و مشكل نشوید. اگر روز آزمون صبح زود و سر موقع از منزل خارج شوید اطمینان و آرامش بیشتری خواهید داشت و هر گونه اشتباه احتمالی قابل جبران خواهدبود. دوم درمورد مكان آزمون و شرایط محیطی آن،خود را برای هر نوع وضعیتی آماده كنید. پیش بینی این وضعی تنها به شما كمك می كند كه اگر با شرایط نامناسبی رو به رو شوید دست و پایتان را گم نكنید. ممكن است صندلی شما جایی باشد كه مراقبین و رابطین جلسه زیاد تردد نمایند، شاید صدای كولر و یا نزدیكی فاصله ی آن،شما را اذیت كند، و یا شاید صدای سیستم صوتی نا مناسب باشد،به هر حال برای مواجهه با هر وضعیتی آماده باشید. اگرموضوعی موجبات ناراحتی شما را فراهم می آورد محترمانه به مسؤلین جلسه یادآوری كنید. محل آزمون و مسیرآن را از قیل شناسایی كرده و برای موقعیت مكانی پیش بینی های احتمالی لازم را به عمل آورید.

سر جلسه

عده ای به دلیل اضطراب و یا شاید ناشی گری ، به خصوص برای آن هایی كه تجربه اول است ، حساسیت های خنده داری از خود نشان می دهند. البته رعایت یك سری اصول كلی لازم است ولی وسواس نیست. وسواس درمورد نحوه ی پركردن خانه های پاسخنامه، پاك كردن و تصحیح اشتباهات، تطبیق چندباره ی شماره سؤال با شماره ی پاسخنامه، سرعت در برداشتن دفترچه سؤالات و عجله در آغاز پاسخگویی...، موجب اتلاف وقت و افزایش اضطراب می شوند. سرجلسه كارخود را بكنید و كاری به دیگران نداشته باشید. اگر از داوطلبان اطراف شما كسی سؤال پرسید و یا حتی تقلب خواست، اصلا توجه نكنید و برای خود دردسر نسازید. برای رفع خستگی در سر جلسه، می توانید بعضی از تمرینهای آرمیدگی را انجام دهید. سر جلسه ی آزمون دقت لازم را در پاسخگویی داشته باشید ولی وسواس به خرج ندهید. توكل و توسل و یاد خدا آرامش بخش دلهاست. همچنین در صورت امکان دفترچه سوالات را از جلسه خارج و برای آماده کردن هرچه سریعتر حل تشریحی، آن را به صورت اسکن شده برای ما ارسال کنید. اگر فكر می كنید واقعا كارهای لازم را انجام داده اید و در آن چه كه از دستتان برمی آمد كوتاهی نكرده اید پس اضطراب و نگرانی را به خود تحمیل نكنید، توكل داشته باشید و با توسل به معصومین و ائمه اطهار از آنان مدد بجویید. به خودتان و تلاش های صورت گرفته اعتماد داشته باشید و این اعتماد را با توكل و توسل، كامل كنید.

نتیجه گیری

١-  در چند روز پایانی،مراقب باشید در دام اضطراب خودساخته نیافتید.

٢-  به تمهیدات و مقدمات لازم قبل از كنكور توجه داشته باشید.

٣-  محل آزمون و مسیرآن را از قیل شناسایی كرده و برای موقعیت مكانی پیش بینی های احتمالی لازم را به عمل آورید.

٤-  سر جلسه ی آزمون دقت لازم را در پاسخگویی داشته باشید ولی وسواس به خرج ندهید.

٥-  به خودتان و تلاش های صورت گرفته اعتماد داشته باشید.

6 - در صورت امکان دفترچه سوالات را با خود از سر جلسه خارج کنید
جزوه درس مدار منطقی جمعه 6 اسفند 1389
نمونه سوالات درس زبان اسمبلی | زبان ماشین جمعه 6 اسفند 1389
اعلام نتایج نهایی کنکور علمی کاربردی 89 یکشنبه 1 اسفند 1389
نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون علمی کاربردی 89 یکشنبه 1 اسفند 1389
شروع ثبت نام کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه علمی کاربردی یکشنبه 1 اسفند 1389
تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی قطعی شد شنبه 1 آبان 1389
مراکز پذیرش رشته کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی نرم افزار دانشگاه آزاد شنبه 1 آبان 1389
ثبت نام|تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد شنبه 1 آبان 1389
جزوه درس محاسبات عددی چهارشنبه 10 شهریور 1389
دانلود جزوه ریاضی مهندسی چهارشنبه 10 شهریور 1389
جزوه درس معادلات دیفرانسیل چهارشنبه 10 شهریور 1389
اصلاحیه کاردانی به کارشناسی 89 چهارشنبه 10 شهریور 1389
راهنمای انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 89 چهارشنبه 10 شهریور 1389
زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی سال 89 چهارشنبه 10 شهریور 1389
دانلود کلید سوالات تخصصی رشته نرم افزار به همراه نرم افزار تخمین رتبه چهارشنبه 10 شهریور 1389
لیست آخرین پستها