تبلیغات
جزوه درسی دانلود جزوه درسی سوالات کاردانی کارشناسی دانلود جزوه نمونه سوال - آئین نامه انتقال و میهمان شدن دانشجویان

پکیج جزوات رشته کامپیوتر (ویژه کنکور کاردانی به کارشناسی)

مژده به دانشجویان رشته کامپیوتر ( کاردانی و کارشناسی )
» منبعی مناسب برای کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری، آزاد و علمی کاربردی «  

پکیج استثنایی ویژه دانشجویان رشته کامپیوتر

 تا حالا چقدر برای کتابهای گرون قیمت کنکوری و کمک آموزشی هزینه صرف کردید ؟ تا حالا چقدر برای پیدا کردن پروژه و تحقیق و جزوه در اینترنت جستجو کردید ؟  آیا از دست دادن اینهمه وقت و هزینه زیاد، ارزش داشته ؟ 


این پکیج بی نظیر در قالب دی وی دی ارایه می شود. جهت آشنا شدن شما با این پکیج، بخشی از محتویات آن را برای شما تشریح میکنم :
پکیج دانشجویان رشته کامپیوتر شامل بیش از 3 گیگابایت اطلاعات ارزشمند و حیاتی از جمله صدها جزوه با کیفیت از برترین اساتید دانشگاههای بزرگ ایران برای کلیه دروس رشته کامپیوتر کاردانی و کارشناسی، صدها پروژه آماده برای اکثر دروس رشته کامپیوتر با انواع زبانهای برنامه نویسی، صدها نمونه سوال امتحانات پایان ترم از دانشگاههای معتبر کشور، انواع تحقیق آماده برای دروس مختلف رشته کامپیوتر، صدها فایل و کتاب کمک آموزشی، جهت ارتقای سطح سواد دانشجویان کامپیوتر شامل انواع کتابهای مرجع برنامه نویسی با زبانهای مختلف، کتابهای مرجع و آموزشی شبکه، کتابهای مرجع و آموزشی لینوکس، کتابهای مختلف و متنوع  روانشناسی مطالعه ، بیش از 50 شماره از ضمیمه کلیک روزنامه جام جم با کیفیت عالی و همچنین چندین کتاب مرجع و ارزشمند از جمله کتابهای C و C++ آقای جعفرنژاد قمی ، کتاب طراحی دیجیتال ( مدار منطقی ) آقای موریس مانو، کتاب جامع هوش مصنوعی آقای جلوه گر  ... و صدها کتاب ارزشمند دیگر که در این بخش مجال معرفی آنها نمیباشد. 


برای کسانی که جهت دریافت این پکیج ثبت نام نمایند، کلیه جزوات پارسه شامل دروس : زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان عمومی، ریاضی عمومی، آمار و احتمالات، زبان تخصصی، مدار منطقی، سیستم عامل، ذخیره و بازیابی اطلاعات، ساختمان داده ( اسکن شده با کیفیت بالا ) + کلیه آزمونهای سالهای گذشته کنکورهای سراسری – آزاد – علمی کاربردی به صورت رایگان ارسال خواهد شد. 

تحویل درب منزل پکیج ویژه دانشجویان رشته کامپیوتر  پکیج ویژه جزوات کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر - فناوری اطلاعات

از جزوات این بسته میتوان به عنوان منبع دروس کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر در گرایشهای نرم افزار ، معماری کامپیوتر ، هوش مصنوعی و الگوریتم و محاسبات استفاده شود. محتویات این بسته شامل جزوات پارسه، جزوات مکمل و مفید از اساتید برتر دانشگاههای بزرگ کشور، نمونه سوالات و تست های تالیفی ، آزمون های آزمایشی موسسه پارسه و نصیر در سالهای قبل، سوالات کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر در سال های 85 ، 86 ، 87 ، 88 به همراه کلید ،سوالات کنکور کارشناسی ارشد IT در سالهای 86 ، 87 ، 88 به همراه کلید ، نمونه سوالات پایانی دانشگاه پیام نور، دفترچه های ثبت نام و اطلاعات و جامع پیرامون کنکور کارشناسی ارشد، کارنامه  رتبه های مختلف مهندسی کامپیوتر و IT  و ... اطلاعات مفید دیگر که به برای داوطلبان این کنکور بسیار با ارزش است. 

 

 پکیج کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر


جزوات موجودر در این بسته :
مدارهای الکتریکی  ( پارسه )
مدارهای منطقی ( پارسه )
 معدلات دیفرانسیل ( پارسه )
نظریه زبانها و ماشین ها ( پارسه )
ریاضیات مهندسی ( پارسه )
ساختمان داده ها ( پارسه )
ساختمان گسسته ( پارسه )
سیستم عامل ( پارسه )
زبان عمومی ( پارسه )
زبان تخصصی ( پارسه )
هوش مصنوعی ( پارسه )
طراحی الگوریتم ( پارسه )
محاسبات عددی ( پارسه )
معماری کامپیوتر ( پارسه )
جزوه آمار و احتمالات  :   دکتر پرویز نصیری
 جزوه اصول طراحی کامپایلر   :  مهندس فاطمه نورانی
جزوه کامپایلر ها  :   مهندس باقری نیا
جزوه طراحی و ساخت کامپایلر ها  :  دکتر قاسم جابری پور
جزوه هوش مصنوعی  :   سهراب جلوه گر
جزوه هوش مصنوعی  :  حسن عسکر زاده
جزوه هوش مصنوعی  :  مجتبی پور محقق
جزوه هوش مصنوعی  :  سید ناصر رضوی
جزوه مدارهای منطقی :  پروفسور موریس مانو
جزوه مدارهای منطقی  :  مجتبی پور محقق
جزوه مدارهای منطقی  :  داوود کریم زادگان
جزوه مدارهای منطقی  :  رحیم اف
جزوه معماری کامپیوتر  :  مجتبی پور محقق
جزوه نظریه زبانها و ماشینها  :  سیده فاطمه نورانی
جزوه نظریه زبانها و ماشینها  :  علی اصغر پور حاجی کاظم
جزوه نظریه زبانها و ماشینها  :  مرتضی سر گلزائی
جزوه نظریه زبانها و ماشینها  :  دکتر همتی
جزوه نظریه زبانها و ماشینها  : استاد صفایی
جزوه ساختمان داده ها  :  سیده فاطمه نورانی
جزوه ساختمان داده ها  :  ناصر آیت
جزوه ساختمان داده ها  :  نیک محمد بلوچ زهی
جزوه ساختمان گسسته  :  دکتر بهروز قلی زاده
جزوه سیستم عامل  :  استاد زیاری
جزوه سیستم عامل   :  ناصر آیت
جزوه سیستم عامل  :  استاد محمد جواد قاسمی
جزوه سیستم عامل  :  استاد همتی
جزوه طراحی الگوریتم  :  مهندس مهدی دادبخش
جزوه طراحی الگوریتم  :  دکتر سید حمید حاج سید جوادی
جزوه طراحی الگوریتم  :  استاد جعفرنژاد قمی
جزوه طراحی الگوریتم  :  علی نورالله
جزوه ریاضیات مهندسی  :  دکتر تقی پور
جزوه معادلات دیفرانسیل  :  جمال صفار اردبیلی
جزوه معادلات دیفرانسیل  :  دستنویس + فرمولها
جزوه پایگاه داده ها  :  سید ناصر آیت و دکتر احمد فراهانی
جزوه پایگاه داده ها  :  شهریار پیر نیا
جزوه مدارهای الکتریکی  :  امین شیخ نجدی
جزوه مدارهای الکتریکی  :  استاد علیپور
 
جزواتی که به صورت اسکن شده هستند با بهترین کیفیت ممکن اسکن شده اند و به راحتی قابل پرینت میباشند
علاوه بر لیست فوق جزوات دیگری نیز وجود دارد که از نام بردن آن خودداری شده است.  جهت ثبت نام و دریافت این بسته که در قالب DVD  ارائه شده است میتوانید بر روی این قسمت کلیک کنید و فرم ثبت نام را پر کنید. پس از تکمیل فرم ثبت نام در صورتی که مشخصات شما کامل باشد بسته به آدرس پستی شما ارسال میگردد.
 
 
ثبت نام جهت دریافت پکیج کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی آئین نامه انتقال و میهمان شدن دانشجویان

 

نوع مطلب :اطلاعات مهم و ضروری ،

نوشته شده توسط:هومن

آئین نامه انتقال | میهمان شدن دانشجویان

با عنایت به آمار قابل توجه دانشجویان متقاضی نقل و انتقال و لزوم استفاده از تسهیلاتی كه بتواند محیط مناسب توام با آرامش را برای ادامه تحصیل دانشجویان ایجاد نماید و از طرفی محدودیت امكانات ، عدم تمایل و خودداری برخی از مسئولین مراكز از پذیرش دانشجویان متقاضی انتقال ، لزوم سیاست بومی سازی پذیرش دانشجویان بیش از پیش احساس می شود. تا تحقق این امر و با توجه به اینكه این اداره كل در چرخه اجرایی فرآیند انتقال دارای نقش نظارتی بوده و عهده دار برنامه ریزی و ماهنگی امور می باشد، لذا به منظور افزایش بهره وری و ارتقاء سطح كیفی فعالیت ها، تسهیل مسیر آموزش ، كاهش مسافرت های درون و برون شهری و جلوگیری از حضور فیزیكی مراجعین به این اداره كل ، فرآیند انتقال را به شیوه  ذیل ارائه می دهد : كلیه فرآیند مربوط به انتقال و میهمان شدن دانشجویان باید با رعایت فصول هشتم و نهم آیین نامه آموزشی به ویژه مواد 38 ، 39 ، 45 و تبصره ذیل ماده 52 و یا بند الف 2 اختیارات كمیسیون موارد خاص ( در موارد خاص) و موارد ذكر شده در این شیوه نامه صورت گیرد.


زمان انجام فرآیند انتقال دانشجویان واجد شرایط در كلیه رشته های تحصیلی طی دو دوره تقریبی در ماه های خرداد ماه ( برای نیمسال اول ) و آذر ماه ( برای نیمسال دوم ) هر سال باشد. تعداد افراد قابل پذیرش برای انتقال دایم با توجه به میزان پذیرش در هر رشته و مقطع تحصیلی و در مجموع دو نوبت اول و دوم در هر سال تحصیلی حدود  10%  پذیرش آزمون ورودی باشد.


تبصره : مراكز می توانند در صورت تایید گروه آموزشی، موافقت با درخواست انتقال متقاضیان را تا سقف 20 % پذیرش آزمون ورودی افزایش دهند. كلیه دانشجویان متقاضی انتقال بایستی فرم مربوط به درخواست را در مركز آموزشی (مبدأ) تكمیل نموده و شورای نقل و انتقال مراكز، اسامی واجدین شرایط را به همراه مدارك مربوط ظرف مدت یك هفته پس از بررسی به مركز آموزشی پذیرنده ( مقصد ) ارسال نمایند.


  تبصره  : با توجه به محدودیت زمان ثبت نام و انتخاب واحد مراكز ، دانشجویان شاهدجدید الورود واجد شرایط یك روز پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون سراسری توسط سازمان سنجش آموزش كشور موظفند درخواست و مدارك مثبته خود را به مركز مبدأ تسلیم  نمایند.


  تبصره: شورای نقل و انتقال می تواند تركیبی از معاونین آموزشی، دانشجویی، مسئولین آموزش وامور دانشجویی ومدیران گروه های آموزشی به تشخیص رئیس مركز باشد. درخواست و مدارك كلیه متقاضیان انتقال در صورت كثرت تقاضا و محدودیت پذیرش با توجه به موارد ذیل بررسی و با اولویت های مورد نظر شورای نقل و انتقال اقدام گردد. تشخیص و تایید احراز شرایط به عهده مراكز آموزشی مبدأ و مقصد می باشد.


1- دانشجویان شاهد و ایثار گر، فرزندان جانبازان و آزادگان 2- سرپرستی خانواده ( ارایه گواهی از مراجع ذیصلاح ) 3- ارجحیت متاهلین 4- بیماری حاد دانشجو به استناد مدارك معتبر پزشكی 5- دانشجویان  دارای میانگین معدل كل 15 به بالا 6- ارجحیت دانشجویان بومی استان به غیر بومی 7- ارجحیت انتقال شبانه نسبت به روزانه 8- میزان مشكلات اقتصادی دانشجو و خانواده وی 9- سایر موارد خاص


تبصره : كلیه مراكز آموزشی در هر سال تحصیلی با درخواست انتقال دانشجویان شاهد با رعایت سایر شرایط  پس از ثبت نام در ابتدای نیمسال موافقت نمایند.


تبصره : پذیرش درخواست انتقال دانشجو مشروط بر آن است كه ادامه تحصیل متقاضی در واحد آموزشی مبدأ از نظر مقررات آموزشی بلامانع بوده وامكان ارائه حدنصاب واحد درواحد آموزشی مقصد وجود داشته باشد.


انتقال دایم دانشجویان شاغل به تحصیل در مراكز آموزشی یك شهر به مركز آموزشی دیگر در همان شهر امكان پذیر نمی باشد.


تبصره  : در موارد استثناء از جمله احكام انضباطی حتی الامكان انتقال به صورت موقت انجام پذیرد.


تبصره  : در موارد استثناء و براساس درخواست دانشجو و موافقت شورای نقل وانتقال مبدأ و مقصد ، انتقال دائم دانشجو از دوره روزانه مركز آموزشی یك شهر به دوره شبانه مركز آموزشی دیگر در همان شهر با رعایت سایر شرایط بلامانع است .


انتقال از دوره های شبانه به روزانه ، از دانشگاه پیام نور به دانشگاه های حضوری ( اعم از روزانه و شبانه) و از دانشگاه های غیر دولتی به دانشگاه های دولتی ممنوع است، لیكن انتقال به عكس آن با موافقت مبدأ ومقصد بلامانع است .


تبصره : میهمان شدن دانشجویان شبانه در دوره های روزانه با رعایت سایر مقررات و موافقت  كمیسیون موارد خاص مراكز آموزشی مبدأ و مقصد بلامانع می باشد.


تبصره: در مراكزی كه مجری دوره شبانه هستند در موارد استثناء میهمان شدن از پیام نور و مراكز غیر دولتی با رعایت سایر مقررات و موافقت كمیسیون  موارد خاص مراكز  آموزشی مبداء و مقصد فقط برای یك نیمسال بلامانع است .


انتقال موقت به دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه های غیر دولتی صرفاً در دوره تابستانی و در دروس عمومی و پایه بلامانع است


طبق ماده 46 آیین نامه آموزشی در صورت انتقال دایم فقط واحدهای گذرانده شده دانشجو كه نمرات آنها 12 و یا بالاتر است ، پذیرفته می شود و پذیرفتن واحدهایی كه نمره آنها كمتر از 12 است بر عهده شورای آموزشی یا كمیته منتخب مراكز است .


  تبصره : تمام نمرات درسی دانشجو در مركز آموزشی مبدأ اعم از قبولی یا ردی و سوابق آموزشی دانشجوی انتقالی از لحاظ مشروطی ، عینا" در كارنامه دانشجو درج  و نمرات دروس پذیرفته شده ، فقط در میانگین كل او محسوب می شود . هر دانشجو در هر رشته می تواند حداكثر یك نیمسال در دوره كاردانی و یا كارشناسی ناپیوسته به صورت میهمان تحصیل كند و افزون بر آن تصمیم گیری به عهده كمیسیون موارد خاص مراكز مبدأ و مقصد است. در مواردی كه اجازه انتقال موقت یا دایم از یك مركز به مركز دیگر بر اساس بند الف 2 آیین نامه اجرایی كمیسیون موارد خاص صورت می گیرد با عنایت به فرآیند تشكیل جلسات كمیسیون ضروری است، درخواست دانشجویان یك ماه قبل از زمان تعیین شده در این شیوه نامه انجام پذیرد. انتقال موقت ( میهمان شدن ) دارای فرآیند خاصی می باشد كه علاوه بر كسب موافقت مبدأ و مقصد و ارسال لیست دروس متقاضی ،اطمینان از ارائه حداقل نصاب واحد و رعایت پیش نیاز و سایر موارد در مركز آموزشی  مقصد را نیز به دنبال خواهد داشت . سایر موارد 


فرآیند انتقال با توجه به شرایط وامكانات مراكز آموزشی و به تناسب ظرفیت پذیرش انجام خواهد شد.


به دانشجویانی كه دارای شرایط انتقال نمی باشند ، ازسوی واحد آموزشی مبدا" فرم انتقال نباید داده شود . ودرخواست انتقال متقاضیان فاقد شرایط ذكر شده و یا افرادی كه فرم اطلاعات آنها ناقص باشد بررسی نخواهد شد. در صورت قبولی درخواست متقاضی و معرفی افراد به مركز آموزشی مقصد و اخذ واحد، موضوع انتقال قطعی محسوب و قابل انصراف نمی باشد.


دانشجویان انتقالی حق درخواست تسهیلات خوابگاهی را نخواهند داشت. انتقال دانشجو در مدت تحصیل فقط برای یك بار مجاز است. واحدهای گذرانده شده دانشجوی میهمان در نیمسال های تحصیلی در واحدهای آموزشی مقصد عیناً در كارنامه دانشجو درج می شود و نمرات در محاسبه میانگین نیمسال (در صورت داشتن شرایط آیین نامه آموزشی) و میانگین كل نمرات وی منظور می گردد. رسیدگی به درخواست میهمانی یا انتقالی آن دسته از دانشجویانی كه پرونده تخلفشان در كمیته انضباطی مراكز یا كمیته مركزی انضباطی در دست رسیدگی می باشد ، یا اجرای احكام انضباطی صادر شده در خصوص آنان به انجام نرسیده است ، منوط به موافقت و اعلام نظر قطعی آن كمیته ها است .


با توجه به ممنوعیت انتقال به تهران جز در موارد مذكور در ماده 39 آیین نامه آموزشی نكات ذیل در ارتباط با موارد خاص متذكر می گردد:


1 - مواردی كه با ماده 39  آیین نامه آموزشی انطباق كامل دارد . در اینگونه موارد موافقت مبدأ و مقصد كافی بوده و نیازی به اعلام نظر این اداره كل نخواهد بود. بدیهی است در صورت ضرورت، بر اساس  رونوشت های ارسالی به اداره كل هماهنگی لازم با مراكز مربوط به عمل خواهد آمد.  2- مواردی كه با ماده 39  آیین نامه آموزشی انطباق كامل ندارد ولی انتقال دانشجو به عنوان مورد خاص بر اساس بند الف - 2 دستورالعمل اجرایی كمیسیون موارد خاص به تایید مركز مبدأ رسیده است  در اینگونه موارد علاوه بر موافقت مبدأ و مقصد موافقت این اداره كل نیز ضروری خواهد بود. ضمناً ارسال فرم خلاصه وضعیت دانشجو و درج اظهار نظر كمیسیون موارد خاص مركز مبداء در آن و ارسال سایر مدارك دال بر خاص بودن وضعیت دانشجو به مقصد به عنوان مدارك ضمیمه نامه  مذكور نیز ضروری می باشد. 3 -  در مورد میهمان شدن دانشجو حتی به صورت موارد خاص در كلیه مراكز منجمله در مراكز مستقر در شهر تهران موافقت مبداء و مقصد با رعایت مقررات مربوط كافی بوده و نیازی به موافقت این اداره كل نمی باشد.


مراكزی كه مجری دوره شبانه نیستند ، مجاز به پذیرش دانشجوی شبانه دیگر مراكز آموزشی به عنوان دانشجوی انتقالی یا میهمان نمی باشند . پذیرش دانشجوی دوره روزانه مراكز آموزش عالی مبداء برای ادامه تحصیل در دوره شبانه مؤسسه مقصد به صورت انتقال موقت ( میهمان ) یا دایم، صرفاً در صورتی مجاز است كه مؤسسه مقصد موافقت برای پذیرش دانشجو در دوره روزانه نداشته باشد ودانشجوی متقاضی انتقال، كتباً برای ادامه تحصیل در دوره  شبانه درخواست ارائه نماید.


دانشجویان شبانه ای كه مشكل نظام وظیفه ( برای برادران) ندارند ( از معافیت تحصیلی استفاده نمیکنند ( و  وبیش از2 نیمسال از پذیرش اولیه آنها نگذشته است و با شركت مجدد در آزمون ورودی در نوبت روزانه همان مركز یا سایرمراكز پذیرش  می شوند، بایستی قبل از ثبت نام دررشته جدید، از رشته قبلی اعلام انصراف نمایند لازم به ذكراست سوابق تحصیلی قبلی اینگونه دانشجویان مطابق ماده 63 آیین نامه آموزشی  وتبصره های ذیل آن مورد بررسی قرار خواهد گرفت و واحدهای درسی قابل قبول مشخص خواهد شد.


دانشجو در یك نیمسال تحصیلی یا یك دوره تابستانی نمی تواند برخی از واحدهای درسی خود را در محل تحصیل و تعداد دیگر را در مركز آموزشی مقصد به صورت میهمان بگذراند . یا پس از اخذ واحد در محل تحصیل در كلاس های آموزشی سایر مراكز آموزشی بعنوان حضور درجلسات مربوط به آن واحد درسی شركت كند.


 تبصره : صرفا" دانشجویان در شرف فراغت از تحصیل با نظر گروه آموزشی از الزام این بند مستثنی هستند مشروط برآنكه اولا" امكان ارائه واحد و تشكیل كلاس در آن نیمسال در محل تحصیل وجود نداشته باشد و ثانیا" مركز آموزشی مقصد در شهرستان محل تحصیل و مورد تأیید وزارت علوم باشد. در صورتی كه انتقال توأم با تغییر گرایش باشد رعایت مقررات مندرج در بخش های انتقال و تغییر رشته الزامی است . دریافت هر گونه وجه و هزینه اضافی از دانشجویان بابت ثبت نام ، نقل وانتقال، فراغت از تحصیل و موارد مشابه خارج از ضوابط و دستوالعمل های ابلاغ شده خلاف است و مدیریت مركز آموزشی پاسخگوی تخلف خواهد بود.  به لحاظ این كه در آئین نامه آموزشی در ارتباط با جابه جایی دانشجو از یك مركز به مركز دیگر موردی ذكر نگردیده است ، لذا موضوع جابه جایی دانشجو امكان پذیر نمی باشد.

جزوه درس مدار منطقی جمعه 6 اسفند 1389
نمونه سوالات درس زبان اسمبلی | زبان ماشین جمعه 6 اسفند 1389
اعلام نتایج نهایی کنکور علمی کاربردی 89 یکشنبه 1 اسفند 1389
نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون علمی کاربردی 89 یکشنبه 1 اسفند 1389
شروع ثبت نام کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه علمی کاربردی یکشنبه 1 اسفند 1389
تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی قطعی شد شنبه 1 آبان 1389
مراکز پذیرش رشته کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی نرم افزار دانشگاه آزاد شنبه 1 آبان 1389
ثبت نام|تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد شنبه 1 آبان 1389
جزوه درس محاسبات عددی چهارشنبه 10 شهریور 1389
دانلود جزوه ریاضی مهندسی چهارشنبه 10 شهریور 1389
جزوه درس معادلات دیفرانسیل چهارشنبه 10 شهریور 1389
اصلاحیه کاردانی به کارشناسی 89 چهارشنبه 10 شهریور 1389
راهنمای انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 89 چهارشنبه 10 شهریور 1389
زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی سال 89 چهارشنبه 10 شهریور 1389
دانلود کلید سوالات تخصصی رشته نرم افزار به همراه نرم افزار تخمین رتبه چهارشنبه 10 شهریور 1389
لیست آخرین پستها