تبلیغات
جزوه درسی دانلود جزوه درسی سوالات کاردانی کارشناسی دانلود جزوه نمونه سوال - نكات انتخاب شهر دانشگاه آزاد

پکیج جزوات رشته کامپیوتر (ویژه کنکور کاردانی به کارشناسی)

مژده به دانشجویان رشته کامپیوتر ( کاردانی و کارشناسی )
» منبعی مناسب برای کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری، آزاد و علمی کاربردی «  

پکیج استثنایی ویژه دانشجویان رشته کامپیوتر

 تا حالا چقدر برای کتابهای گرون قیمت کنکوری و کمک آموزشی هزینه صرف کردید ؟ تا حالا چقدر برای پیدا کردن پروژه و تحقیق و جزوه در اینترنت جستجو کردید ؟  آیا از دست دادن اینهمه وقت و هزینه زیاد، ارزش داشته ؟ 


این پکیج بی نظیر در قالب دی وی دی ارایه می شود. جهت آشنا شدن شما با این پکیج، بخشی از محتویات آن را برای شما تشریح میکنم :
پکیج دانشجویان رشته کامپیوتر شامل بیش از 3 گیگابایت اطلاعات ارزشمند و حیاتی از جمله صدها جزوه با کیفیت از برترین اساتید دانشگاههای بزرگ ایران برای کلیه دروس رشته کامپیوتر کاردانی و کارشناسی، صدها پروژه آماده برای اکثر دروس رشته کامپیوتر با انواع زبانهای برنامه نویسی، صدها نمونه سوال امتحانات پایان ترم از دانشگاههای معتبر کشور، انواع تحقیق آماده برای دروس مختلف رشته کامپیوتر، صدها فایل و کتاب کمک آموزشی، جهت ارتقای سطح سواد دانشجویان کامپیوتر شامل انواع کتابهای مرجع برنامه نویسی با زبانهای مختلف، کتابهای مرجع و آموزشی شبکه، کتابهای مرجع و آموزشی لینوکس، کتابهای مختلف و متنوع  روانشناسی مطالعه ، بیش از 50 شماره از ضمیمه کلیک روزنامه جام جم با کیفیت عالی و همچنین چندین کتاب مرجع و ارزشمند از جمله کتابهای C و C++ آقای جعفرنژاد قمی ، کتاب طراحی دیجیتال ( مدار منطقی ) آقای موریس مانو، کتاب جامع هوش مصنوعی آقای جلوه گر  ... و صدها کتاب ارزشمند دیگر که در این بخش مجال معرفی آنها نمیباشد. 


برای کسانی که جهت دریافت این پکیج ثبت نام نمایند، کلیه جزوات پارسه شامل دروس : زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان عمومی، ریاضی عمومی، آمار و احتمالات، زبان تخصصی، مدار منطقی، سیستم عامل، ذخیره و بازیابی اطلاعات، ساختمان داده ( اسکن شده با کیفیت بالا ) + کلیه آزمونهای سالهای گذشته کنکورهای سراسری – آزاد – علمی کاربردی به صورت رایگان ارسال خواهد شد. 

تحویل درب منزل پکیج ویژه دانشجویان رشته کامپیوتر  پکیج ویژه جزوات کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر - فناوری اطلاعات

از جزوات این بسته میتوان به عنوان منبع دروس کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر در گرایشهای نرم افزار ، معماری کامپیوتر ، هوش مصنوعی و الگوریتم و محاسبات استفاده شود. محتویات این بسته شامل جزوات پارسه، جزوات مکمل و مفید از اساتید برتر دانشگاههای بزرگ کشور، نمونه سوالات و تست های تالیفی ، آزمون های آزمایشی موسسه پارسه و نصیر در سالهای قبل، سوالات کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر در سال های 85 ، 86 ، 87 ، 88 به همراه کلید ،سوالات کنکور کارشناسی ارشد IT در سالهای 86 ، 87 ، 88 به همراه کلید ، نمونه سوالات پایانی دانشگاه پیام نور، دفترچه های ثبت نام و اطلاعات و جامع پیرامون کنکور کارشناسی ارشد، کارنامه  رتبه های مختلف مهندسی کامپیوتر و IT  و ... اطلاعات مفید دیگر که به برای داوطلبان این کنکور بسیار با ارزش است. 

 

 پکیج کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر


جزوات موجودر در این بسته :
مدارهای الکتریکی  ( پارسه )
مدارهای منطقی ( پارسه )
 معدلات دیفرانسیل ( پارسه )
نظریه زبانها و ماشین ها ( پارسه )
ریاضیات مهندسی ( پارسه )
ساختمان داده ها ( پارسه )
ساختمان گسسته ( پارسه )
سیستم عامل ( پارسه )
زبان عمومی ( پارسه )
زبان تخصصی ( پارسه )
هوش مصنوعی ( پارسه )
طراحی الگوریتم ( پارسه )
محاسبات عددی ( پارسه )
معماری کامپیوتر ( پارسه )
جزوه آمار و احتمالات  :   دکتر پرویز نصیری
 جزوه اصول طراحی کامپایلر   :  مهندس فاطمه نورانی
جزوه کامپایلر ها  :   مهندس باقری نیا
جزوه طراحی و ساخت کامپایلر ها  :  دکتر قاسم جابری پور
جزوه هوش مصنوعی  :   سهراب جلوه گر
جزوه هوش مصنوعی  :  حسن عسکر زاده
جزوه هوش مصنوعی  :  مجتبی پور محقق
جزوه هوش مصنوعی  :  سید ناصر رضوی
جزوه مدارهای منطقی :  پروفسور موریس مانو
جزوه مدارهای منطقی  :  مجتبی پور محقق
جزوه مدارهای منطقی  :  داوود کریم زادگان
جزوه مدارهای منطقی  :  رحیم اف
جزوه معماری کامپیوتر  :  مجتبی پور محقق
جزوه نظریه زبانها و ماشینها  :  سیده فاطمه نورانی
جزوه نظریه زبانها و ماشینها  :  علی اصغر پور حاجی کاظم
جزوه نظریه زبانها و ماشینها  :  مرتضی سر گلزائی
جزوه نظریه زبانها و ماشینها  :  دکتر همتی
جزوه نظریه زبانها و ماشینها  : استاد صفایی
جزوه ساختمان داده ها  :  سیده فاطمه نورانی
جزوه ساختمان داده ها  :  ناصر آیت
جزوه ساختمان داده ها  :  نیک محمد بلوچ زهی
جزوه ساختمان گسسته  :  دکتر بهروز قلی زاده
جزوه سیستم عامل  :  استاد زیاری
جزوه سیستم عامل   :  ناصر آیت
جزوه سیستم عامل  :  استاد محمد جواد قاسمی
جزوه سیستم عامل  :  استاد همتی
جزوه طراحی الگوریتم  :  مهندس مهدی دادبخش
جزوه طراحی الگوریتم  :  دکتر سید حمید حاج سید جوادی
جزوه طراحی الگوریتم  :  استاد جعفرنژاد قمی
جزوه طراحی الگوریتم  :  علی نورالله
جزوه ریاضیات مهندسی  :  دکتر تقی پور
جزوه معادلات دیفرانسیل  :  جمال صفار اردبیلی
جزوه معادلات دیفرانسیل  :  دستنویس + فرمولها
جزوه پایگاه داده ها  :  سید ناصر آیت و دکتر احمد فراهانی
جزوه پایگاه داده ها  :  شهریار پیر نیا
جزوه مدارهای الکتریکی  :  امین شیخ نجدی
جزوه مدارهای الکتریکی  :  استاد علیپور
 
جزواتی که به صورت اسکن شده هستند با بهترین کیفیت ممکن اسکن شده اند و به راحتی قابل پرینت میباشند
علاوه بر لیست فوق جزوات دیگری نیز وجود دارد که از نام بردن آن خودداری شده است.  جهت ثبت نام و دریافت این بسته که در قالب DVD  ارائه شده است میتوانید بر روی این قسمت کلیک کنید و فرم ثبت نام را پر کنید. پس از تکمیل فرم ثبت نام در صورتی که مشخصات شما کامل باشد بسته به آدرس پستی شما ارسال میگردد.
 
 
ثبت نام جهت دریافت پکیج کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی نكات انتخاب شهر دانشگاه آزاد

 

نوع مطلب :اطلاعات مهم و ضروری ،

نوشته شده توسط:هومن

شهرهای زیر در سال 86 اضافه شده‌اند :

مهندسی كامپیوتر : بردسیر (استان كرمان) ـ بندرعباس ـ بیرجند ـ پرند ( نزدیك تهران) ـ تویسركان ـ تهران مركزی ـ خوی ـ دزفول ـ ساوه ـ‌ سپیدان ـ كرج ـ مرودشت ـ ملایر ـ همدان جمعاً 14 شهر اضافی برای مهندسی.

علمی‌كاربردی كامپیوتر : بردسیر ـ تفرش ـ ساوه ـ شهر مجلسی ( استان اصفهان) جمعاً 4 شهر برای علمی‌كاربردی. پس در كل 18 شهر به انتخابهای شما نسبت به سال گذشته اضافه شده است.

به طور كلی شانس قبولی در واحد‌های علمی كاربردی بسیار بیشتر از مهندسی است. با آنكه مدرك علمی كاربردی با مهندسی تفاوت چندانی ندارد و تنها حدود 10 واحد درسی كمتر می‌خوانند و در ادامه تحصیل و شركت در آزمون‌های كارشناسی ارشد نیز مشكلی ندارند ولی بسیاری از داوطلبان به خاطر واژه مهندسی به سراغ واحد‌هایی می‌روند كه مدرك مهندسی می‌دهند. لذا توصیه اكید ما، مخصوصاً آقایان كه می‌خواهند به خاطر مسأله سربازی هر جا و هر طور كه شده قبول شوند آن است كه از دسته علمی كاربردی شهر خود را انتخاب نمایند. در سال‌های گذشته حتی گرمسار كه نزدیك تهران است ترازی حدود 5200 تا 5400 داشته است. دانشگاه آزاد اسلامی

به این نكته هم توجه داشته باشید كه هر 3 انتخاب خود را باید از یك دسته انجام دهید. یعنی هر سه باید از دسته مهندسی یا هر سه از دسته علمی‌كاربردی باشند وگرنه كامپیوتر انتخاب‌های مخالف با نوع انتخاب اول شما را حذف می‌كند.

به هیچ عنوان نباید ملاك انتخاب شهر را تنها تراز سال گذشته شهرها قرار دهید. هر ساله برخی از شهرها كه در سال گذشته آن، تراز پایینی داشته‌اند به علت انتخاب زیاد داوطلبان در سال بعدی تراز بالایی را به دست آورده‌اند. مثلاً اینكه اراك و زنجان در سال 85 تراز پائینی داشته‌اند به هیچ عنوان دلیلی بر این نخواهد شد كه امسال نیز تراز پائینی را به خود بگیرند و چه بسا به علت هجوم داوطلبان تراز آن‌ها بالا بكشد.

بهتر است داوطلبان تهران سراغ شهرهای معروف و دور، كه ترازهای بالایی دارند، نروند. مثلاً در سال‌های گذشته اغلب تبریز، شیراز، نجف‌آباد، مشهد تراز بالایی داشته‌اند و دانشجویان مستعد استان‌های مربوطه، ظرفیت آن شهرها را پر می‌كنند.

انتخابهای داوطلبان تهرانی را از نظر شانس قبولی  ( از احتمال كم به احتمال زیاد ) تقریباً می‌توان به صورت زیر دسته‌بندی كرد :

دسته اول : تهران جنوب ـ تهران شمال ـ تهران مركز

دسته دوم : شهریار ـ كرج ـ رودهن ـ دماوند ـ پرند ـ قزوین

دسته سوم : اراك ـ كاشان ـ زنجان ـ همدان ـ لاهیجان ـ ساوه ـ بروجرد ـ ساری

دسته چهارم : آشتیان ـ تفرش ـ فراهان ـ خمین ـ تویسركان ـ ملایر

دسته پنجم : بافت ـ بافق ـ بردسیر ـ میبد ـ شیروان

دسته تهران یعنی شهرها و واحد‌های : تهران جنوب، تهران شمال، تهران مركز، رودهن، دماوند، شهریار، كرج، پرند و قزوین همواره در طی 10 سال گذشته بالاترین ترازها را داشته‌اند. به احتمال زیاد در این دسته گروه ( تهران جنوب، تهران شمال و تهران مركز ) تراز بالاتر و گروه ( شهریار، كرج، رودهن، دماوند، پروند و قزوین ) قدری پائین‌تر قرار می‌گیرند. اینكه در هر گروه ترتیب ترازها چگونه خواهد شد كاملاً نامشخص و وابسته به شانس است. ترتیب ترازها به این بستگی دارد كه چند نفر هر یك از این شهرها را انتخاب می‌كنند و همچنین افرادی كه شهر خاصی را انتخاب كرده‌اند نسبت به شما چگونه درس خواهند خواند. لذا هیچ كس نمی‌داند كه مثلاً امسال تراز پرند بیشتر خواهد شد یا شهریار. یا هیچ كس نمی‌داند آیا تراز واحد شمال بیشتر می‌شود یا واحد مركز.

توصیه می‌كنیم داوطلبان تهرانی شهرهای مهندسی ارسنجان ( استان فارس ) ـ بندرعباس ـ بهبهان ـ‌ بیرجند ـ تبریز ـ خوراسگان ـ خوی ـ دزفول ـ سپیدان ـ شبستر ـ شیراز ـ قوچان ـ كرمانشاه ـ ماهشهر ـ مباركه ـ مرودشت ـ مشهد ـ نجف‌آباد را انتخاب نكنند. یكی به دلیل دوری این شهرها و دیگری به این دلیل كه در اطراف آنها شهرهای كمی برای انتخاب وجود دارد و دانشجویان مستعد استان‌های مربوطه‌شان آن شهرها را اغلب با تراز خوبی پر می‌كنند.

در سال‌های قبل از 85، اغلب انتخاب‌های دوم و سوم داوطلبان نگاه نمی‌شد چرا كه تمام شهرها عموماً‌ در انتخاب اول پر می‌شدند. ولی در سال 85 به علت افزایش ظرفیت‌ها و كاهش ترازها و نیز كاهش متقاضیان در موارد زیادی افراد در انتخاب‌های دوم و حتی سوم خود قبول شدند. لذا در سال 86 نیز حتماً انتخاب‌های دوم و سوم خود را پر كنید. ولی این انتخاب‌ها را فقط از دسته چهارم و پنجم انتخاب كنید چرا كه خیلی بعید است كه فردی مثلاً در انتخاب دوم، قزوین، كاشان یا زنجان قبول شود و این شهرها عموماً در انتخاب اول پر می‌شوند.

با توجه به اینكه اكثر شهرها از خواهران بومی خود استان انتخاب می‌كنند، پس شانس قبولی برای خواهران در رشته‌های مهندسی در كل كمتر از برادران است. واحد‌هایی غیر از استان تهران ( دسته اول و دوم ذكر شده ) مجاز برای خواهران عبارتند از  اراك، تبریز، تویسركان، خوراسگان، ساوه، سپیدان، شیراز، قزوین، كاشان، لاهیجان، مباركه، مرودشت، ملایر، نجف‌آباد و همدان.

در بین شهرهای فوق احتمالاً شانس قبولی در تویسركان، ملایر و همدان بیشتر است. اراك و ساوه باید در دسته بعدی باشند و بقیه نظیر قزوین، كاشان، تبریز، شیراز، نجف‌آباد و خوراسگان احتمالاً تراز بالایی خواهند داشت.

بهتر است برادران فقط از شهرهای نقطه‌دار كه فقط خواهران بومی می‌گیرند، انتخاب كنند تا بدین ترتیب شانس خود را افزایش دهند. مثلاً از این نظر آشتیان، تفرش و فراهان برای برادران به مراتب بهتر از اراك است.


جزوه درس مدار منطقی جمعه 6 اسفند 1389
نمونه سوالات درس زبان اسمبلی | زبان ماشین جمعه 6 اسفند 1389
اعلام نتایج نهایی کنکور علمی کاربردی 89 یکشنبه 1 اسفند 1389
نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون علمی کاربردی 89 یکشنبه 1 اسفند 1389
شروع ثبت نام کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه علمی کاربردی یکشنبه 1 اسفند 1389
تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی قطعی شد شنبه 1 آبان 1389
مراکز پذیرش رشته کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی نرم افزار دانشگاه آزاد شنبه 1 آبان 1389
ثبت نام|تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد شنبه 1 آبان 1389
جزوه درس محاسبات عددی چهارشنبه 10 شهریور 1389
دانلود جزوه ریاضی مهندسی چهارشنبه 10 شهریور 1389
جزوه درس معادلات دیفرانسیل چهارشنبه 10 شهریور 1389
اصلاحیه کاردانی به کارشناسی 89 چهارشنبه 10 شهریور 1389
راهنمای انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی 89 چهارشنبه 10 شهریور 1389
زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی سال 89 چهارشنبه 10 شهریور 1389
دانلود کلید سوالات تخصصی رشته نرم افزار به همراه نرم افزار تخمین رتبه چهارشنبه 10 شهریور 1389
لیست آخرین پستها